O nás

 

 

O poradně

Manželská a rodinná poradna Kladno je odborným pracovištěm Zařízení sociální intervence Kladno - příspěvkové organizace zřizované Krajským úřadem Středočeského kraje a řízené Ministerstvem práce a sociálních věcí. Poskytuje zájemcům zdarma základní a odborné sociální poradenství v oblasti psychologické a sociálně právní.

Poradna funguje od roku 1974, i když její poslání a nabízené služby se postupně proměňují.

   Spolupracujeme  s řadou  institucí v regionu. Mezi ně patří zejména, psychiatři, psychologové, odbor sociálních věcí Magistrátu města Kladna, odbor sociálně právní ochrany dětí,  Linka důvěry, Intervenční centrum pro domácí násilí. 

 

Náš tým

     V poradně pracuje době pět psychologů, sociální pracovnice a dvě právničky.

 

  • Mgr. Olga Scheinpflugová – vedoucí poradny, psycholožka, manželská a rodinná poradkyně, psychoterapeutka.

Filozofická fakulta UK, obor psychologie. Psychoterapeutický výcvik v komunitní a  skupinové terapii , dynamicky a hlubinně orientovaný, členka Asociace manželských a rodinných poradců a členka České asociace pro psychoterapii.

  • Hana Vrkotová – sociální pracovnice

Střední škola sociálně právní, Akademie Jana Amose Komenského, obor sociální práce. Výcvik v telefonní krizové intervenci. Výcvik pro pracovníky v pomáhajících profesích.

  • Mgr. Dagmar Kamarádová - manželská a rodinná poradkyně, psychoterapeutka, speciální pedagožka

Pedagogická fakulta UK, obor speciální pedagogika, psychoterapeutický výcvik SUR, kvalifikační osvědčení v psychoterapii, dlouhodobý kurz v Integrativním přístupu v rodinné terapii, členka Asociace manželských a rodinných poradců a členka České asociace pro psychoterapii.

  • Mgr. Barbora Dědičová - psycholožka a rodinná terapeutka, manželská a rodinná poradkyně

 Pedagogická fakulta UK, obor speciální pedagogika a psychologie, výcvik v rodinné a systemické terapii, členka Asociace rodinných a manželakých poradců.

  • PhDr. Kateřina Pešková - manželská a rodinná poradkyně, psychoterapeutka, speciální pedagožka

Pedagogická fakulta UK a UJEP, arteterapeutický výcvik SUR, kvalifikační osvědčení v psychoterapii, kurzy v rodinné terapie a ve skupinové terapii, členka Asociace rodinných a manželských poradců a členka České asociace pro psychoterapii.

  •  Mgr. Marek Pospíšil – psycholog, manželský a rodinný poradce

 FF univerzity Palackého, obor psychologie. Členem Asociace rodinných a manželských poradců a členem Sexuologické společnosti při ČSLS.

  • Mgr. Ivana Baratová - právnička

 

Menu

Vyhledat v textu

25. 9. Zlata

Zítra: Andrea

Návštěvnost stránek

110879
sockladno_pata.png