Informace pro zájemce

 

JAK TO U NÁS CHODÍ

 

Mám přijít rovnou nebo se mám objednat?

Na konzultaci je nutné se objednat na konkrétní datum a čas. Objednat se můžete telefonicky nebo osobně. Konzultace trvá 50 minut.

Budu něco platit?

Všechny služby poskytujeme bezplatně.

 Jak si to zařídit v práci?

 Pokud nemůžete přijít mimo pracovní dobu, záleží na Vašem zaměstnavateli, zda Vám poskytne dovolenou, náhradní volno, nebo Vás uvolní jako při návštěvě lékaře ( potvrdíme Vám propustku).

 Dozví se můj manžel, šéf, zaměstnavatel, lékař….., že docházím do poradny?

 Ne, pokud jim to sám neřeknete. Všichni pracovníci poradny dodržují přísnou mlčenlivost.

 Nejsem si jistý, jestli můj problém patří do Vaší poradny.

 Při první konzultaci se Vám bude věnovat sociální pracovnice, která společně s Vámi probere Vaši situaci a nabídne  pro Vás nejvhodnější službu (terapie, relaxace, právní poradenství) případně doporučí jiného odborníka. Sám se rozhodnete, kterou z těchto nabídek chcete využít.

 Jak dlouho budu docházet?

 To záleží především na Vaší domluvě s pracovníkem poradny. Může to být 3-5 konzultací při konkrétním problému, je ale možné se věnovat dlouhodobější a intenzivnější práci na sobě. Ukončit spolupráci můžete kdykoliv. Doporučujeme se na tom s poradcem domlouvat.

 Řeším partnerský problém, ale partner odmítá přijít.

 V tomto případě zvažte, jestli by návštěva poradny mohla být prospěšná Vám samotné/ samotnému. Je to jeho/ její plné právo poradnu odmítnout.

 Co když nebudu moct přijít?

 V tomto případě je nutné se co nejdříve omluvit, pak si můžete domluvit náhradní termín.

 Co když mi poradce nesedne?

Stát se to může. Nejlepší je své obavy nahlas vyjádřit. Pokud by Vám to bránilo v další spolupráci, je možné požádat o konzultace u jiného pracovníka.

 

 

Menu

Vyhledat v textu

25. 9. Zlata

Zítra: Andrea

Návštěvnost stránek

110879
sockladno_pata.png