Terapeutické komunity Kladno - Dubí

 

 

Kdo jsme a jaké máme poslání:

Jsme terapeutická komunita, která nabízí pobytový resocializační program lidem, kteří mají problém se závislostí na návykových látkách. Nezaměřujeme se pouze na drogově závislé, ale pracujeme i s lidmi s lékovou závislostí, závislostí na alkoholu i patologickými hráči.

Jsme městská komunita se zaměřením na doléčování, a proto mnoho aktivit našich klientů probíhá mimo areál komunity. Klienti vyšší fáze odchází do práce nebo školy a vrací se do bezpečného motivujícího prostředí komunity.

Posláním služby je poskytnutí odborné podpory lidem se závislostí na psychoaktivních látkách, kteří absolvovali základní krátkodobou léčbu závislostí a rozhodli se upevnit své rozhodnutí proabstinenčního způsobu života

Základním cílem služby je celková změna chování a postojů směrem k proabstinenčnímu způsobu života, posílení mechanismů nezbytných k realizaci rozhodnutí abstinence, přijetí zodpovědnosti za vlastní život, získání dovedností pro výhodnější sociální fungování; ve smyslu zařazení se  do běžného života v oblasti profese, bydlení, vztahů.

 

 

 

 

Menu

Vyhledat v textu

25. 9. Zlata

Zítra: Andrea

Návštěvnost stránek

110879
sockladno_pata.png