Zařízení sociální intervence Kladno
Příspěvková organizace Středočeského kraje
Poskytovatel sociálních služeb
Drobečková navigace

Domů > Aktuality > Omezení provozu manželské a rodinné poradny

Omezení provozu manželské a rodinné poradnyPočínaje dnešním dnem bude vzhledem k aktuální epidemiologické situaci omezen provoz manželské a rodinné poradny. Provozní doba zůstává nezměněná. Snižuje se však počet pracovníků, kteří mohou být přítomni na pracovišti.  Proto nemohou proběhnout všechny konzultace tak, jak byly domluvené. Nabízíme klientům možnost konzultovat se svým terapeutem po telefonu.

Rovněž nebudou probíhat skupinové nácviky relaxací a praxe pro studenty.

Pro komunikaci s poradnou prosím používejte telefon: 720 104 096.

Toto omezení platí do odvolání.

Děkujeme Vám za pochopení a doufáme, že tato situace nepotrvá dlouho.