Zařízení sociální intervence Kladno
Příspěvková organizace Středočeského kraje
Poskytovatel sociálních služeb
Drobečková navigace

Domů > Aktuality

Aktuality


Aktuální informace  4.11.2020 - poskytování služeb  manželské a rodinné poradny distanční formou

I nadále jsme budeme poskytovat naše služby převážně distanční formou. Osobní konzultace mohou probíhat pouze v omezené míře.  Prosíme klienty, aby distanční formu upřednostnili. Děkujeme za pochopení.

Aktuální informace  14.10.2020 - poskytování služeb  manželské a rodinné poradny distanční formou

Je na líto, ale vzhledem k přijatým vládním opatřením budeme od 14.10.2020 do 30.10.2020 poskytovat konzultace pouze distanční formou.

Pokud jste již našimi klienty, můžete kontaktovat přímo vašeho terapeuta na telefonních číslech uvedených v sekci manželská a rodinná poradna. Nové klienty objednává a informace poskytuje sociální pracovnice na telefonu 720 104 096.

 

Aktuální informace  21.9.2020 - omezení provozu manželské a rodinné poradny

Počínaje dnešním dnem bude vzhledem k aktuální epidemiologické situaci omezen provoz manželské a rodinné poradny. Provozní doba zůstává nezměněná. Snižuje se však počet pracovníků, kteří mohou být přítomni na pracovišti.  Proto nemohou proběhnout všechny konzultace tak, jak byli domluvené. Nabízíme klientům možnost konzultovat se svým terapeutem po telefonu.

Rovněž nebudou probíhat skupinové nácviky relaxací a praxe pro studenty. Toto omezení platí do odvolání.

Děkujeme Vám za pochopení a doufáme, že tato situace nepotrvá dlouho.

 

 

AKTUÁLNÍ V INTERVENČNÍM CENTRU KLADNO

 

Vážení klienti a zájemci o naše služby,


Již jsme vám k dispozici již v plném rozsahu.
Prosíme, noste k nám na konzultace stále roušky nebo jiné zakrytí dýchacích cest. Pokud zapomenete, nevadí, máme náhradní roušky. V rámci konzultace se můžete s pracovníkem domluvit na režimu, v jakém bude konzultace probíhat. Sezení v konzultovnách je uzpůsobeno na 2 metrové rozestupy, k dispozici je desinfekce a prostory jsou po každém klientovi vždy pečlivě uklizeny včetně desinfekce použitých povrchů.
Před započetím konzultace budete vyzváni k podpisu četného prohlášení, že nejste pozitivní na nemoc COVID-19, že jste nebyly v kontaktu s někým, kdo je na nemoc pozitivní, a že netrpíte příznaky onemocnění (zhoršením zdravotního stavu ve smyslu kašle, dechových obtíží či zvýšené teploty, pocitů celkové slabosti či bolestí svalových skupin nebo kloubů).
Jsme si vědomi náročnosti současné situace a pokud máte zájem, jsme schopni a ochotni vám do 30.6.2020 nabídnout konzultace po telefonu nebo prostřednictvím online technologií (/ Skype, Zoom, a pod dle dohody s pracovníkem).
S ohledem na zdraví pracovníků je terénní forma služby realizována pouze ve výjimečných případech a vždy po souhlasu ředitelky Zařízení sociální intervence Kladno.

 

 

 

 

Popis zajištění služby intervenční centrum v  čase vládního vyhlášení nouzového stavu a dalších opatření  s platností od 16.3.2020 do odvolání

 

Z důvodu absence ochranných pomůcek jsme nuceni přejít do bezkontaktního poskytování naší sociální služby. Zdraví klientů i pracovníků je pro nás prioritou, proto v současné době neposkytujeme osobní konzultace. Jsme ale připraveni poskytovat telefonickou a písemnou pomoc, proto prosím v případě potřeby volejte tel. 605 765 883, kde je v čase  pondělí až v pátek 8-15 hod k dispozici sociální pracovník, nebo piště na email cinkova@zsi-kladno.cz. Děkujeme za pochopení.

Informace k domácímu násilí a nouzovému stavu v ČR najdete v souboru zde :DN a nouzový stav v ČR

Linka podpory ZSI Kladno

Anonymní telefonická krizová pomoc pro osoby v krizi a osamělé.

Více

Publikováno 18. 3. 2020 9:28