Zařízení sociální intervence Kladno
Příspěvková organizace Středočeského kraje
Poskytovatel sociálních služeb
Drobečková navigace

Domů > Aktuality > Intervenční centrum Kladno v čase Covidu

Intervenční centrum Kladno v čase CoviduVážení zájemci o služby intervenčního centra,

 

Abychom ochránili vás i naše pracovníky, přešli jsme do výhradního distančního způsobu poskytování služby. Ráda bych vás ale ujistila, že naše služby jsou stále dostupné, jako tomu bylo dříve. Pro kontakt k klienty využíváme telefon, online aplikace jako je Skype, Zoom,, Whatsapp nebo cokoliv, co bude pracovníkovi i klientovi vyhovovat a bude pro něj dostupné. Všechny orgány státní správy fungují! Stále je možné podávat soudní podání, žádosti o vydání předběžných opatření, stále se vykazují násilné osoby ze společně obývané domácnosti. To, že je někdo Covid pozitivní nebo v karanténě není důvod, aby v domácnosti nemohla zasáhnout policie. Osoby ohrožené domácím násilím mají i v těchto časech právo na pomoc a podporu, kterou jim zákon České republiky garantuje.


I v daných podmínkách pomáháme psát soudní podání, poskytujeme sociální poradenství a terapeutickou činnost. Neváhejte se na nás obrátit, vždy společně najdeme řešení a cestu.


Protože víme, jaká je zátěž na naše klienty, nabízíme konzultace i mimo naší běžnou provozní dobu. Prioritou je pro nás udržet dostupnost služby, takže konzultace mohou po předchozí domluvě probíhat i ve večerních nebo ranních hodinách, někteří pracovníci nabízí konzultaci např. o víkendu.
Naše pevné linky bohužel nyní nejsou k dispozici, ale na telefonu 605 765 883 je od 8-15 hod ve všední dny sociální pracovník nebo pracovnice připraveni přijímat vaše hovory. Pokud je obsazeno nebo nemůžeme hovor přijmout, zavoláme zpět, hned jak je to možné. Možné je nás kontaktovat i formou SMS, zavoláme zpět. Je pro vás bezpečnější e-mail? Neváhejte nás oslovit na cinkova@zsi-kladno.cz  nebo ic.stredocesky@seznam.cz.

 

Společně to zvládneme!

 

Pracovníci Intervenčního centra Kladno zastoupení Mgr. Petrou Cinkovou, vedoucí centra.