Zařízení sociální intervence Kladno
Příspěvková organizace Středočeského kraje
Poskytovatel sociálních služeb
Drobečková navigace

Domů > Aktuality > Praxe v poradně

Praxe v poradněDatum konání:
11.3.2024
Datum ukončení:
15.3.2024

 

Nabízíme odbornou sebezkušenostní praxi v Manželské a rodinné poradně Kladno,  v délce jednoho týdne (40 hodin), zdarma.

Akce je určena pro studenty 3. a vyšších ročníků.

Sebezkušenost probíhá v malé skupině celé dopoledne, kde jsou čtyři studenti a jeden terapeut. V rámci dopoledne má vždy jeden student svoje individuální setkání a zbytek studentů tvoří reflektující tým. Takto se během dopoledne všichni studenti vystřídají po cca 50 minutách. Tímto způsobem řešíme nesnadnou a nejistou domluvu s našimi běžnými klienty. S těmi se během praxe nesetkáte.

Odpolední program probíhá ve velké skupině a zahrnuje zodpovídání vzniklých dotazů, kazuistiky a sdílení dojmů z uplynulého dne.

Přihlášení je možné do února 2024. Obvykle ale bývají všechna místa rychle zaplněná. Pokud tedy máte zájem se zúčastnit, dejte vědět co nejdříve a pište pouze za sebe (hromadné přihlášky nepřijímám). Kapacita je 20 míst. Po naplnění kapacity je možné být veden jako náhradník.

Podrobné informace o náplni a přihlášení pošlu zájemcům na mail.
Kontaktní mail: pospisil.M7@gmail.com