Zařízení sociální intervence Kladno
Příspěvková organizace Středočeského kraje
Poskytovatel sociálních služeb
Drobečková navigace

Domů > Aktuality > Realaxace v manželské a rodinné poraně

Realaxace v manželské a rodinné poraně



 

Relaxace jsou vhodné zejména pro lidi, kteří mají psychosomatické potíže, úzkosti, prožívají dlouhodobý stres. Zúčastnit se může každý, kdo se chce učit relaxovat. V příjemné atmosféře si vyzkoušíte, které techniky Vám vyhovují a naučíte se je tak, abyste byli schopni je aktivně sami využívat.

Potřebujete pohodlný oděv. Relaxace probíhají vleže na podložce, případně vsedě. Nepotřebujete žádné předchozí zkušenosti, cvičení jsou fyzicky nenáročná. Kurz je bezplatný a nepotřebujete žádné doporučení.

Kdy: 12 lekcí, vždy ve středu od 14:00 do15:00, začínáme 27.10.2021

Kde: Manželská a rodinná poradna Kladno, J. Palacha 1643, Kladno

Kontaktní osoba: Mgr. Olga Scheinpflugová, (informujte se prosím předem o volných místech), scheinpflugova@zsi-kladno.cz