Zařízení sociální intervence Kladno
Příspěvková organizace Středočeského kraje
Poskytovatel sociálních služeb
Drobečková navigace

Domů > Aktuality > volné místo - terapeut v manželské a rodinné poradně

volné místo - terapeut v manželské a rodinné poradněHledáme nového kolegu/kolegyni
Práce spočívá v psychologickém poradenství a v dlouhodobější psychoterapii. Budete pracovat s dospělými klienty, s rodinami a s páry, nebo i dětmi, dle vašeho profesního zaměření. Práce je pestrá, rodiny vedeme ve dvojicích, minimalizujeme administrativní práci. Dbáme na profesionalitu, podporujeme sebepéči pracovníků, důraz klademe na dobré vztahy a týmovou spolupráci.
Požadujeme VŠ, obor psychologie, případně obor sociální práce, speciální pedagogika apod. Preferujeme  psychoterapeutický výcvik. Dále zájem o terapeutickou práci, respektující přístup k lidem, ochotu se vzdělávat.
Nabízíme tarifní mzdu 29 000- 43 000 a osobní ohodnocení až 9 000, čtvrtletní odměny, pružnou pracovní dobu, pět týdnů dovolené a pět sick days, studijní volno a příspěvek na vzdělávání, zaškolení a podporu zkušeného týmu.

Výše úvazku dle dohody, nástup možný ihned.

Životopis a motivační dopis posílejte na adresu scheinpflugova@zsi-kladno.cz