Zařízení sociální intervence Kladno
Příspěvková organizace Středočeského kraje
Poskytovatel sociálních služeb
Drobečková navigace

Domů > Služby > Manželská a rodinná PORADNA

Manželská a rodinná PORADNA

Manželská a rodinná bude otevírat další běh nácviku relaxací. Relaxace budou probíhat každé úterý od 14 do 15 hodin, začínáme 18.10. 2022, celkem se uskuteční deset lekcí. Přihlásit se můžete na tel.: 312292344, nebo mailem: scheinpflugova@zsi-kladno.cz. Nepotřebujete žádné doporučení, nácviky jsou bezplatné. Sebou pohodlné oblečení.

Budeme se těšit! 

 

 

 

 

Manželská a rodinná poradna Kladno je odborným pracovištěm Zařízení sociální intervence Kladno - příspěvkové organizace zřizované Krajským úřadem Středočeského kraje a řízené Ministerstvem práce a sociálních věcí.

Poskytujeme zájemcům zdarma základní a odborné sociální poradenství v oblasti psychologické a sociálně-právní. 

 

 CO NABÍZÍME?

Našimi klienty jsou lidé, kteří se ocitli v tíživé životní situaci, v partnerské, osobní nebo rodinné krizi. Podporujeme klienty, aby nalezli pro sebe optimální východisko a využívali vlastní potenciál ke zvládání situace.

 

Obracet se na nás mohou lidé s potížemi v partnerském vztahu, s výchovnými starostmi, s těžkostmi kolem rozvodu, s nespokojeností sám se sebou a s problémem realizovat vlastní potřeby a zájmy, s úzkostnými a depresivními stavy, které je omezují v běžném životě, v náročných životních situacích  jako je svatba, narození dětí, odchod dětí, odchod se zaměstnání, ztráta blízkého člověka aj.

 

Nabízíme odborné psychologické poradenské poradenství a psychoterapii.  Můžete se rozhodnout, že na konzultace budete docházet jen vy, nebo vy s partnerem, nebo s vaší rodinou. Nebo zda by se pro vás hodil některý skupinový program.

 

 

 tabulka.jpg

 

  

 

letáčky/ info ke stažení:

 

RELAXACE

 

 

 

zájemci se mohou hlásit u Olgy

Scheinpflugové

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

PODPŮRNÁ SKUPINA PRO DĚTI (RODIČE)

 

 

ODBORNÁ PRAXE

 

praxe19.png

zájemci se mohou hlásit u Marka Pospíšila

         

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


INFORMACE PRO ZÁJEMCE

 

Jak to u nás chodí?