Zařízení sociální intervence Kladno
Příspěvková organizace Středočeského kraje
Poskytovatel sociálních služeb
Drobečková navigace

Domů > Služby > Manželská a rodinná PORADNA

Manželská a rodinná PORADNA

Aktuální informace  4.11.2020 - poskytování služeb  manželské a rodinné poradny distanční formou

I nadále jsme budeme poskytovat naše služby převážně distanční formou. Osobní konzultace mohou probíhat pouze v omezené míře.  Prosíme klienty, aby distanční formu upřednostnili. Děkujeme za pochopení.

Aktuální informace  14.10.2020 - poskytování služeb  manželské a rodinné poradny distanční formou

Je na líto, ale vzhledem k přijatým vládním opatřením budeme od 14.10.2020 do 30.10.2020 poskytovat konzultace pouze distanční formou.

Pokud jste již našimi klienty, můžete kontaktovat přímo vašeho terapeuta na níže uvedených telefonních číslech. Nové klienty objednává a informace poskytuje sociální pracovnice na telefonu 720 104 096.

 

Mgr. Olga Scheinpflugová               704918133

Mgr. Marek Pospíšil                         704918107

Mgr. Dagmar Kamarádová               731346513

Mgr. Barbora Dědičová                    731346513

Mgr. Jan Maršálek (st, čt, pa)          737129876

PhDr. Kateřina Pešková (po, st, čt)  732452911

 

Děkujeme Vám za pochopení a doufáme, že tato situace nepotrvá dlouho.

 

Aktuální informace k 21.9.2020 - omezení provozu manželské a rodinné poradny

Počínaje dnešním dnem bude vzhledem k aktuální epidemiologické situaci omezen provoz manželské a rodinné poradny. Provozní doba zůstává nezměněná. Snižuje se však počet pracovníků, kteří mohou být přítomni na pracovišti.  Proto nemohou proběhnout všechny konzultace tak, jak byly domluvené. Nabízíme klientům možnost konzultovat opět po telefonu.

Rovněž nebudou probíhat skupinové nácviky relaxací a praxe pro studenty. Pro komunikaci s poradnou prosím používejte telefon: 720 104 096.

Toto omezení platí do odvolání.

Děkujeme Vám za pochopení a doufáme, že tato situace nepotrvá dlouho.

Obnovení provozu poradny

S radostí oznamuje, že od 18.5.2020 budeme s klienty opět setkávat osobně, v poradně. Stávající i noví klienti se mohou na konzultace telefonicky objednávat  na číslech: 312 292 344, 720 104 096. Budou probíhat osobní, párové i rodinné terapie, o potřebných hygienických opatřeních budete informováni při příchodu do poradny. Prozatím bude možné pokračovat také v konzultacích po telefonu nebo skypu, s ohledem na zdravotní stav klienta.

Budeme se těšit!

 

Aktuální informace k provozu poradny v době epidemie koranaviru

Oznamujeme klientům, že i nadále nemůžeme kvůli zamezení šíření nákazy koronavirem poskytovat služby formou osobního setkání. Od 1.4. 2020 nabízíme klientům individuální konzultace po telefonu.  Pokud máte o telefonickou konzultaci zájem, volejte prosím od 9:00 do 12:00 na tel .: 720104096. Pevná linka nebude obsluhována! Pokud jste do poradny na konzultace již chodili, dostanete na uvedeném čísle kontakt na svého terapeuta. Svému terapeutovi můžete volat v době od 9:00 do 11:00 a domluvit si přímo s ním termín telefonické konzultace.

Omlouváme se za vzniklé komplikace a doufáme, že se brzy vrátíme k běžnému provozu Manželské a rodinné poradny.

Děkujeme za pochopení a budeme se na Vás těšit!

 

Manželská a rodinná poradna Kladno je odborným pracovištěm Zařízení sociální intervence Kladno - příspěvkové organizace zřizované Krajským úřadem Středočeského kraje a řízené Ministerstvem práce a sociálních věcí.

Poskytujeme zájemcům zdarma základní a odborné sociální poradenství v oblasti psychologické a sociálně-právní. 

 

PŘIJÍMÁME RODINY S DĚTMI PROCHÁZEJÍCÍ ROZVODEM DO PROGRAMU  DÍTĚ V CENTRU ZÁJMU. KONTAKTUJTE SOCIÁLNÍ PRACOVNICI 312 292 344, 720 104 096

 CO NABÍZÍME?

Našimi klienty jsou lidé, kteří se ocitli v tíživé životní situaci, v partnerské, osobní nebo rodinné krizi. Podporujeme klienty, aby nalezli pro sebe optimální východisko a využívali vlastní potenciál ke zvládání situace.

 

Obracet se na nás mohou lidé s potížemi v partnerském vztahu, s výchovnými starostmi, s těžkostmi kolem rozvodu, s nespokojeností sám se sebou a s problémem realizovat vlastní potřeby a zájmy, s úzkostnými a depresivními stavy, které je omezují v běžném životě, v náročných životních situacích  jako je svatba, narození dětí, odchod dětí, odchod se zaměstnání, ztráta blízkého člověka aj.

 

Nabízíme odborné psychologické poradenské poradenství a psychoterapii.  Můžete se rozhodnout, že na konzultace budete docházet jen vy, nebo vy s partnerem, nebo s vaší rodinou. Nebo zda by se pro vás hodil některý skupinový program.

 

 služby

 

  

 

letáčky/ info ke stažení:

 

RELAXACE

 

 

 

zájemci se mohou hlásit u Olgy

Scheinpflugové

SKUPINA PRO DOSPĚLÉ

 

leták skupina do 19.png


 pokud máte o skupinu od září 2019 zájem, můžete se hlásit již nyní

 PODPŮRNÁ SKUPINA

 

   DÍTĚ V CENTRU ZÁJMU

 

 

 

 

 

PODPŮRNÁ SKUPINA PRO DĚTI (RODIČE)

 

 

ODBORNÁ PRAXE

 

praxe19.png

         

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 INFORMACE PRO ZÁJEMCE

 

Jak to u nás chodí?