Zařízení sociální intervence Kladno
Příspěvková organizace Středočeského kraje
Poskytovatel sociálních služeb
Drobečková navigace

Domů > Služby > Manželská a rodinná PORADNA

Manželská a rodinná PORADNA

Obnovení provozu poradny

S radostí oznamuje, že od 18.5.2020 budeme s klienty opět setkávat osobně, v poradně. Stávající i noví klienti se mohou na konzultace telefonicky objednávat  na číslech: 312 292 344, 720 104 096. Budou probíhat osobní, párové i rodinné terapie, o potřebných hygienických opatřeních budete informováni při příchodu do poradny. Prozatím bude možné pokračovat také v konzultacích po telefonu nebo skypu, s ohledem na zdravotní stav klienta.

Budeme se těšit!

 

Aktuální informace k provozu poradny v době epidemie koranaviru

Oznamujeme klientům, že i nadále nemůžeme kvůli zamezení šíření nákazy koronavirem poskytovat služby formou osobního setkání. Od 1.4. 2020 nabízíme klientům individuální konzultace po telefonu.  Pokud máte o telefonickou konzultaci zájem, volejte prosím od 9:00 do 12:00 na tel .: 720104096. Pevná linka nebude obsluhována! Pokud jste do poradny na konzultace již chodili, dostanete na uvedeném čísle kontakt na svého terapeuta. Svému terapeutovi můžete volat v době od 9:00 do 11:00 a domluvit si přímo s ním termín telefonické konzultace.

Omlouváme se za vzniklé komplikace a doufáme, že se brzy vrátíme k běžnému provozu Manželské a rodinné poradny.

Děkujeme za pochopení a budeme se na Vás těšit!

 

Manželská a rodinná poradna Kladno je odborným pracovištěm Zařízení sociální intervence Kladno - příspěvkové organizace zřizované Krajským úřadem Středočeského kraje a řízené Ministerstvem práce a sociálních věcí.

Poskytujeme zájemcům zdarma základní a odborné sociální poradenství v oblasti psychologické a sociálně-právní. 

 

PŘIJÍMÁME RODINY S DĚTMI PROCHÁZEJÍCÍ ROZVODEM DO PROGRAMU  DÍTĚ V CENTRU ZÁJMU. KONTAKTUJTE SOCIÁLNÍ PRACOVNICI 312 292 344, 720 104 096

 CO NABÍZÍME?

Našimi klienty jsou lidé, kteří se ocitli v tíživé životní situaci, v partnerské, osobní nebo rodinné krizi. Podporujeme klienty, aby nalezli pro sebe optimální východisko a využívali vlastní potenciál ke zvládání situace.

 

Obracet se na nás mohou lidé s potížemi v partnerském vztahu, s výchovnými starostmi, s těžkostmi kolem rozvodu, s nespokojeností sám se sebou a s problémem realizovat vlastní potřeby a zájmy, s úzkostnými a depresivními stavy, které je omezují v běžném životě, v náročných životních situacích  jako je svatba, narození dětí, odchod dětí, odchod se zaměstnání, ztráta blízkého člověka aj.

 

Nabízíme odborné psychologické poradenské poradenství a psychoterapii.  Můžete se rozhodnout, že na konzultace budete docházet jen vy, nebo vy s partnerem, nebo s vaší rodinou. Nebo zda by se pro vás hodil některý skupinový program.

 

 služby

 

  

 

letáčky/ info ke stažení:

 

RELAXACE

 

 

 

zájemci se mohou hlásit u Olgy

Scheinpflugové

SKUPINA PRO DOSPĚLÉ

 

leták skupina do 19.png


 pokud máte o skupinu od září 2019 zájem, můžete se hlásit již nyní

 PODPŮRNÁ SKUPINA

 

   DÍTĚ V CENTRU ZÁJMU

 

 

 

 

 

PODPŮRNÁ SKUPINA PRO DĚTI (RODIČE)

 

 

ODBORNÁ PRAXE

 

praxe19.png

         

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 INFORMACE PRO ZÁJEMCE

 

Jak to u nás chodí?