Zařízení sociální intervence Kladno
Příspěvková organizace Středočeského kraje
Poskytovatel sociálních služeb
Drobečková navigace

Domů > Aktuality > Cena Adiktologie

Cena Adiktologie Terapeuti z Adiktologické dorostové ambulance se zúčastnili významné konference Cena adiktologie, která proběhla dne 30. listopadu 2017 v reprezentativních prostorách děkanátu 1. LF UK. nejen jako diváci, ale i jako přednášející.
Letošní konference byla tématicky zaměřena na péči o děti v adiktologii. Vedoucí Ada+ Michaela Štáfková předala posluchačům, kolegům z oboru a odborníkům v plénu zkušenosti z více než roční praxi v ambulanci. Prezentace byla zaměřena na 5 základních pilířů práce s rodinnými systémy. 

Prezentaci si můžete prohlédnout zde.

 


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář